top of page
Mým posláním je pomáhat lidem nejen od bolesti zad a stresu, ale také v intimní oblasti...

 

Nevzpomínám si, že bych se vědomě rozhodla ve svém životě jakkoliv trpět. Přesto jsem to opakovaně z neznalosti dopouštěla. Už od narození jsem velmi vnímavá a nebyla to vždycky výhra – ani pro mě ani pro mé blízké. Byla jsem například velmi uplakané a nespokojené miminko, přestože jsem měla skutečně šťastné dětství a mí rodiče dělali maximum pro to, aby mi bylo dobře.

 

Postupně jsem se učila se svou citlivostí lépe nakládat. Jako teenegerka jsem stále ležela v knihách zejména z oboru psychologie a snažila se v nich objevit odpovědi na své nezodpovězené otázky. Knihy mi v mnohém pomohly, řada odpovědí však stále chyběla. Poprvé se mi také krátce podařilo zcela vědomě se napojit na své vnitřní vedení a zeptat se, co je mým životním posláním. Přišla mi krátká odpověď: Pomáhat. Chtěla jsem vědět – jak, proč, komu, ale dál bylo ticho.

 

Rozhodla jsem se studovat ekonomii na vysoké škole, potkala jsem svého budoucího manžela a začala jsem si intenzivně uvědomovat, že mám problém, takže první, komu budu muset umět opravdu pomoci – jsem já sama. Nebyl to žádný med, bylo totiž třeba začít řešit problém v intimní oblasti a byla to skutečně velká škola života.

 

Klasická západní medicína mi nedokázala pomoci. Prošla jsem řadu kurzů a strávila analýzou sebe sama neuvěřitelný počet hodin. Mezi tím jsem stihla pomoct řadě lidí kolem sebe, na své osobní rozhřešení jsem si však musela ještě počkat. Roky plynuly a já jsem stále nebyla při milování spokojená. A nebyl to partner, který byl na vině. Ten by si spíš zasloužil velký metál, že to se mnou tak dlouho vydržel.

 

O intimních tématech se nemluví. Milování je v diskuzích tabu. Milování však bylo nedílnou součástí mé cesty k sobě samé. Slíbila jsem si, že pokud objevím cestu, která mi skutečně stoprocentně pomůže a o níž budu přesvědčená, že dokáže vnést radost a světlo do života druhých lidí, že po ní dál půjdu a ukážu to světlo světa i dalším, kteří mi budou chtít naslouchat. To je také důvod, proč jsem začala před více než rokem zasvěcovat do reiki a hlavně učit lidi, jak se skutečně mohou stát mistry svého vlastního světa. Protože nic není nemožné, je třeba jen začít!


Dnes ode mě z lehátka odchází senioři bez hůlek a brýlí, pro které se vrací, když chtějí sednout za volant. Manažeři se zbavují stresu, ženám se vrací přirozená menstruace, zbavují se bolestí zad i kloubů, přestávají trpět migrénami, startuje se jejich lymfatický systém, lépe si užívají nejen intimní chvíle s partnerem... Více informací najdete na www.katkajurikova.cz. Sledovat mě můžete také na facebookové stránce, kde se s vámi dělím o Život v Radosti www.facebook.com/katkajurikova.cz

 život v radosti 

Kateřina Juríková_20. 5. 2017

bottom of page