top of page

Jirka Panuška

Ahoj! Štvalo mě, že česká média nedávají dost prostoru zajímavým podnikatelským příběhům. Tak jsem založi blog/web/médium Prostě začni!...jednak abych se zbavil pocitu frustrace a pak abych nabídnul aspoň nějakou alternativu. Když jsem ale Prostě začni! začal připravovat, tak jsem si řekl, že by z toho mohla být docela zajímavá tvůrčí záležitost. Budu rád za jakýkoliv námět, příběh, komentář. Díky a prostě začněte! 

Marie Svatoňová

Ahoj, Jirkovo nadšení je tak nakažlivé, že jsem si i já řekla, že zkusím začít. Povedlo se to a teď už je "Prostě začni!" jeden z projektů, kterým se chci dlouhodobě věnovat. Dostala jsem funkci redaktorky, ale v praxi jsem spíš koordinátorka. Vypomáhám se strukturou webu, kontaktuji zajímavé lidi a jsem ochotná pomoci po stylistické stránce, ale to jak a jestli napíšete příběh o tom jak jste s něčím začli, je na Vás.

Please reload

Proč?
Štve nás, že se česká mediální scéna, až na výjimky, soustředí na politické pseudokauzy, velkopodnikatelské záležitosti, negativní myšlení a černokronikové příběhy. Štve nás, že českým médiím vládnou šéfové inzerce, místo šéfredaktorů. Štve nás, že peníze a kontakty "na správných místech" mají větší sílu, než kvalitní příběhy zajímavých lidí.
 
Proto zakládáme nezávislý mediální portál "Prostě začni!", na kterém dáme prostor všem, kteří se nebojí a mění sami sebe nebo svoje okolí a kteří chtějí svým příběhem inspirovat a motivovat ostatní. 
Jsme nadšenci, kteří vidí kolem sebe obrovský potenciál v lidech i jejich nápadech.
Jsme lidé, kteří pomáhají dalším lidem uskutečňovat jejich dobré nápady.
Chceme dát mediální prostor všem dobrým lidem a dobrým nápadům.
Jsme ti, kteří "prostě začali !".
bottom of page